SEDMIKRÁSKOVÝ MED
výborný na bolesti hlavy, astma, chronické onemocnění dýchacích cest, kašel. Čistí krev, pomáhá ke zvýšení výměny látkové v játrech, žlučníku a slezině, při vodnatelnosti a otocích.


PAMPELIŠKOVÝ MED
pomáhá proti chřipce, nachlazení, při problémech s ledvinami, zažíváním a potřebou přísunu energie. Celkově ozdravuje a posiluje organismus.


BEZINKOVÝ LIKÉR
Zatočí s neduhy a ještě si pochutnáte. Podporuje pocení a tím napomáhá při horečnatých onemocněních, pomáhá při potížích neurologického původu(bolesti zad, hlavy, ischias). Zvyšuje pružnost cév, čistí krev a podporuje činnost ledvin.


KOPŘIVOVÝ MED
Zdroj zdraví z jarní přírody. Působí na celkové posílení organismu, proti kašli, bolestem v krku, čistí krev. Sbírá se jen do 20.května, pak už kopřiva obsahuje mnoho dusičnanů, takže další až v září.


MÁTOVÝ MED
Podporuje trávení, pomáhá při křečích trávicího traktu, nadýmání, poruchy žaludku nervového původu, žlučové kameny, nechutenství.


HLUCHAVKOVÝ MED
Užívá se při nepravidelné menstruaci, výtoku, při problémech se stolicí. Podpůrný lék při nachlazení horních cest dýchacích, kašli.


MED Z KVĚTŮ ČERNÉHO BEZU
Proti nachlazení, při rýmě, kašli a jako prevence v zimním období.


MEDUŃKOVÝ SIRUP
Výborný na nespavost, navozuje klidný spánek u dětí i dospělých. Pomáhá při nadýmání, bušení srdce, při bolestivé menstruaci.


JITROCELOVÝ MED
Výborný domácí lék při suchém a dráždivém kašli, usnadňuje odkašlávání.
Editace stránek
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one